Mersin Ticaret ve Sanayi Odası


Bankalar ve Ekonomik Konular Çalışma Komisyonu
İletişim Formu

Oda Meclisinin 29.05.2019 tarih 14 sayılı toplantısında alınan kararla Oda üyelerin banka ve finans kuruluşları ile yaşadıkları sorunlar ile ekonomik sıkıntılar hakkında araştırma yaparak çözüm önerileri sunmak üzere Oda Muamelat Yönetmeliği’nin 80.maddesi kapsamında Bankalar ve Ekonomik Konular Çalışma Komisyonu kurulmuştur.

Üyelerimiz bu form aracılığı ile banka ve finans kuruluşlarıyla yaşadıkları sorunlar ve şikayetler ile varsa çözüm önerilerini de Oda’ya iletebileceklerdir. Komisyon konular üzerine araştırmalar yaparak hazırlayacağı raporu, gerekleri yapılmak üzere Oda Meclisine sunacak, alınacak kararlara göre ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde girişimlerde bulunulacak ve çözümler üretilmek üzere lobi faaliyetleri yürütülecektir.

Üyelerimizin yaşadıkları sorunları ilgili banka ve finans kurumu ismini belirterek, zaman dilimi belirterek yaşadıklarını net olarak tanımlamaları ve varsa konuya ilişkin dökümanları Odamıza iletmeleri durumunda, sorunun çözümü için girişimlerde bulunulacaktır.

Formun Doldurulması ve Gönderilmesi:
İletişim Formu sadece Oda üyeleri tarafından kullanılabilecek şekilde hazırlanmış olup, vergi numarasının girilmesi ile arama yapılabilmektedir. Vergi numarası doğru ise firma bilgilerinizle birlikte form açılacak ve “Öneri, İstek ve Şikayetlerinizi Yazınız” bölümünü doldurduktan sonra ad, soyad ve GSM (cep telefonu) numarası yazarak “GÖNDER” butonuna basılacak ve cep telefonunuza gelen mobil onay kodunu ekranda belirtilen süre içerisinde girerek “BİTİR” butonuna basarak işlemi sonuçlandırmış olacaksınız.

Vergi No:   ARA